Výroba a predaj kynologických potrieb .

 

Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom kynologických potrieb od roku 1992.  Na  stránkach  chovateľlských potrieb Chovex  Vám ponúkame široký výber kvalitných výrobkov zhotovených z pravej kože, popruhu, pletených šnúr a textilu. Naše výrobky s úspechom odskúšalo mnoho kynológov doma aj v zahraničí.

Veríme, že aj Vy rozšírite rady spokojných užívateľov našich produktov,  ktoré Vás presvedčia kvalitou použitého materiálu a remeselným spracovaním.


Úvod » Jazierka » Aquael KlarJet 5000 (KlarUV 5000 + PFN 3500)


        

Aquael KlarJet 5000 (KlarUV 5000 + PFN 3500)

Aquael KlarJet 5000 (KlarUV 5000 + PFN 3500)

 

Číslo produktu: 15357
podľa výrobcu: Aquael
Výrobca: Aquael
naša cena bez DPH : 195,83 EUR
naša cena s DPH (20 %):
235,00 EUR
Strážny pes:
Strážny pes

KlarJet 5000 (KlarUV 5000 + PFN 2500)

Filter do vodného jazierka, ktorý ste si zakúpili, môže byť používaný v záhradných jazierkach alebo rybníčkoch. Je určený na prácu mimo jazierka na jeho brehu alebo výtokom vodopádu (obr.1).
Je vybavený sterilizátorom UV, ktorý dôsledkom vyžarovania ultrafialového žiarenia účinne potláča plávajúce riasy, baktérie a iné chorobotvorné organizmy nachádzajúce sa vo vode. Za účelom získania optimálneho filtračného efektu sa doporučuje používať sterilizátor bez prestávky počas celej sezóny od jari do neskorej jesene. Predpokladaná doba efektívneho pôsobenia žiarivky UV je cca. 7500 hodín a teda nám bude slúžiť bez problémov počas celej sezóny. Po uplynutí plánovanej doby pôsobenia treba sterilizátor UV vypnúť a žiarivku vymeniť. Správnu funkčnosť lampy UV signalizuje zasvietená kontrolka umiestnená na kryte tlmivky. Sterilizátor má zabezpečenie pred prípadným ožiarením očí škodlivým žiarením UV. Po vytiahnutí objímky so žiarivkou z telesa sterilizátora sa napájanie elektrickým prúdom automaticky odpojí.

YzZlZm
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod EUR

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: