Výroba a predaj kynologických potrieb .
Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom kynologických potrieb od roku 1992. Na stránkach chovateľlských potrieb Chovex Vám ponúkame široký výber kvalitných výrobkov zhotovených z pravej kože, popruhu, pletených šnúr a textilu. Naše výrobky s úspechom odskúšalo mnoho kynológov doma aj v zahraničí.
Veríme, že aj Vy rozšírite rady spokojných užívateľov našich produktov, ktoré Vás presvedčia kvalitou použitého materiálu a remeselným spracovaním.
Voda prečerpávaná cez zariadenie preteká tenkou vrstvou bezprostredne v dosahu pôsobenia ultrafialového žiarenia UV-C, ktoré ničí riasy, baktérie a iné chorobotvorné organizmy. Vďaka pôsobeniu sterilizátora zostane voda celý čas čistá v biologickom zmysle a ryby i rastliny žijú v komfortnom a zdravom prostredí – je možné navždy zabudnúť na zelenú vodu s riasami.
Dôležité vlastnosti odlišujúce STERILIZÁTORUV:
celková ponoriteľnosť – možnosť používania zároveň vo vnútri, ako aj vonku vodnej nádrže
bezpečnostný vypínač – v momente vyberania objímky žiarivky z telesa automatický odpája žiarivku od napájania, chrániac tak užívateľa pre žiarením UV-C,
tepelný vypínač (zainštalovaný v stabilizátore) – v netypických podmienkach používania (np. keď je stabilizátor niečím prikrytý alebo je štartér poškodený) odpája sterilizátor od elektrickej siete po dobu ochladnutia. Zapojenie nastúpi samočinne,
10 metrový kábel umožňujúci výhodné umiestnenie zariadenia,
kovový vonkajší kryt sterilizátora zabezpečuje vysokú životnosť zariadenia,
univerzálne nátrubky – umožňujú dopasovať priemer vtoku a výtoku zariadenia ku priemeru hadíc použitých k obehu vody v konkrétnom prípade.
Typy | PS –15W | PS-30W | PS-55W | |
T8 (T26) UV-C | 15W | 30W | 55W | |
Dĺžka žiarivky – bez spojok (mm) | 437 | 893 | 893 | |
Príkon (W) | 22 | 36 | 68 | |
Max. tlak (bar) | 0,5 | 0,5 | 0,5 | |
Max. objem rybníka (m3) | 15 | 30 | 50 | |
Max. výkon čerpadla (L/h) | 3500 | 7000 | 9000 | |
Doporučené čerpadlo AQUAEL-u | PFN 3500 | PFN 7500 | PFN 10000 | |
Max. hĺbka ponorenia (m) | 1,5 | 1,5 | 1,5 |